Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

ANKARA MUTFAK DEKORASYON

ANKARA MUTFAK DEKORASYON,

Mutfak Tadilat Dekorasyon

ANKARA MUTFAK
ANKARA MUTFAK

Evinizin en değerli köşesi mutfaklar evimizin içerisinde en çok kullanılan bölümü özellikle bayanların zamanın çoğu mutfak da geçtiği için mutfaklarının kusursuz ve modern bir mutfağa sahip olmak isterler. Tadilat yapılan mutfak da tüm imalat ve mobilyalar kendi zevkimize ve hayal ettiğiniz tasarımlara istediğiniz mutfak modeli seçtiğiniz tezgâh modeli ve mutfağınıza yakışan aksesuarla dizayn ettiğiniz, bir mutfağa sahip olmak sağlığınız için uyguladığınız, mutfak tasarımı sizi psikolojik olarak da rahatlatacaktır.

Mutfak Yenileme Tadilat Firması!

Dolce mutfak firması olarak, Ankara il ve İlçe hizmet veren kaliteden ödün vermeyen, çalışmalar sunan bir firmadır. Eskiyen mutfak dolaplarınızı ve eski sistem duvarları seramik olan mutfaklarınızı şık dokunuşlarla seramikleri iptal edip saten sıvası ile modern mutfaklara eş değer seviyesine getirmekteyiz. Zamana ve yıllara yenik düşen mutfak zemin döşemeleri istediğiniz tarzda döşemeleri değişmesi gereken işlerden biridir, Mutfak tadilatı işlerin de yeni model bir mutfak için görselliğin ve kaliteli ürün kullanmak bir o kadar önemlidir.

Mutfak Tadilatın da Değişmesi Gerekenler!

Dolce mutfak firması olarak girdiğimiz tüm mutfak tadilat işlerin de müşterimizle tesisat işlerini konuşmasak da mutfağın söküm aşaması gerçekleştirdikten sonra ilerde sorunsuz bir! Mutfak tadilatı yenileme için ilk baktığımız yenileme gereken tüm tesisat bölümünü elden geçirerek, sağlam olduğundan emin olmamız gerekmektedir. Mutfak tadilatın da en önem arz eden tesisat yenileme ve tamiratı yapılan işlemlerin boşa ve müşterimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceği bir mutfak bırakmamız gerekmektedir.

 

Mutfak Tadilatın da Tezgâh Seçimi Nasıl Olur!

Modern mutfak tadilatı seçiminde son seçenek olarak mutfak dolabı ve kapak seçimi önem arz eder, Dolce mutfak firması olarak imalat bölümümüzde mobilya ve tezgâh imalatımız kendi bünyemizde olduğu için uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Mutfak dolabı ve kapak seçiminde lake, akrilik, membran, haygloss, kapak modeli olarak seçenekler sunmaktayız. Mutfak imalatı gövde MDF Lam kapaklar seçilen model çekmece rayları frenli Samet marka kapak menteşeleri Samet modeli olarak belirlenir. Mutfak tadilat dekorasyon hizmetlerinde kullanacağınız mutfak tezgâh modelleri, Granit tezgâh, Çim Stone tezgâh, Belenco tezgâh, Tüm kuvars tezgahlar seçenek olarak sunulmaktadır.

 

Mutfak Tadilatı Dekorasyon Maliyet Fiyatları

Mutfak tadilatın da kullanılacak ürünlerin hesaplanması kalitesini özelliğine kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Mutfak tadilatı maliyet fiyatında ayrıca kampanyamız mevcuttur. Tadilat fiyatı için size en yakın hizmet noktasından ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer Çalışmalarımız