Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Merdiven Altı Dekorasyonu

Merdiven Altı Dekorasyonu

Aşağıdaki merdivenlerin altındaki bu okuma köşesinden ilham alın. Merdivenlerin altında rahat bir koltuk ve loş bir ışığa yerleştirilmiş bir kitap, kendinizi bir hikâyenin içinde kaybetmek için mükemmel bir atmosfer sağlıyor.

Her bölüm için doğru stili seçin ve her fırsattan en iyi şekilde yararlanmak için bir sonraki fikri görün! Kitaplar veya kayıtlar gibi şeyler için uzun raflar yerleştirmek çok mantıklı çünkü her birine çok fazla bakmadan pek çok şey koyabilirsiniz.

 

Merdiven altı ofis planı

Merdivenlerin altındaki alanı çocuk oyun odasına çevirebilirsiniz. Bu sadece çocuklarınızı oynamak için eğlenceli bir yer yapmakla kalmaz, aynı zamanda her şeyin güvende olması için bu alanda kitap ve oyuncak saklayabilirsiniz.

Merdiven altı süs eşyaları

Merdivenlerin altında fazla yer yoksa yani mobilyaları muhafaza etmek mümkün değilse, o zaman bu odayı sadece dekorasyon için kullanabilirsiniz. Çiçekler, büyük mumluklar, fotoğraf çerçeveleri, fotoğraflar ve büyük biblolar gibi dekoratif öğeler merdiveni boş olmaktan kurtarabilir ve güzel bir görünüm kazandırabilir. Özellikle merdiven altlarında boş alan olmayan dekorasyonlar için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Dekoratif eşyaları doğrudan zemine yerleştirmek mümkündür. Ancak bunun yerine merdiven altında dar bir alana küçük raflar kurarak kolayca kurulum yapabilirsiniz. Bu rafları aydınlatmak için Led ışıklar kullanarak dramatik bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

Küçük bir odaya veya yatak odasına bir okuma köşesi kuramazsanız, merdivenlerde bir okuma köşesi oluşturabilirsiniz. Sadece doğru nevresimi ve doğru aydınlatmayı ekleyin ve ayrılmak istemeyeceğiniz bir alanınız olsun! Yeterli alanınız varsa, merdivenlerin altına depolama alanı sağlamak için bir tezgâh ve bazı raflar oluşturabilirsiniz.

Telefon görüşmeleri yapmak için evinizde özel bir alana mı ihtiyacınız var? Merdivenlerin altındaki alanı aramalar için kişisel bir telefon kulübesine çevirin. Sabit hattınız yoksa bu alan akıllı telefonlar, akıllı saatler ve diğer elektronik cihazlar için ev şarj istasyonunuz olarak kullanılabilir.

Evinizde sınırlı depolama alanınız varsa, merdiven altı gardırop için iyi bir yer olabilir. Şemsiyeleri, şapkaları, eşarpları, çantaları ve diğer aksesuarları saklamak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç raf, çubuk, askı ve kanca. Alanı gizlemek için bir kapı ekleyebilirsiniz.

Merdiven altı kütüphane

Bazen merdivenler evin girişinde veya koridorunda değil, doğrudan salonda olabilir. Böyle bir durumda merdiven altının kontrol edilmesi kolay olabilir. Özellikle okul gibi evdeki ücretsiz merdivenleri kullanabilirsiniz. Yan yana raflarla kaplayabilir ve burayı kitaplarınızı saklamak için uygun bir yere çevirebilirsiniz. İstenirse üst kısım raflar, evin alt kısmı ise kapılı olarak tahsis edilebilecektir. İhtiyacınız olan defter ve belgelere bu dolaplarda bulundurarak istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Kitaplarınızın tozundan, yıpranmasından ve yıpranmasından endişe ediyorsanız, açık raf yerine cam kapaklı bir kitaplık almanın en iyi yolu budur. Aynı zamanda merdivenlerin altını hem kitaplık hem de okuma odası olarak kullanabilirsiniz. Kitaplıklarla çevrili bir salon alanı oluşturarak bu güvenli ve keyifli alanda kitabınızı okuyabilirsiniz.

Merdiven altı dolapları nereye yapılır?

Yukarıda veya internette gördüğünüz merdiven altı mobilya çeşitlerinden birine sahip olmak istiyorsanız veya ‘Hayallerinizdeki merdiven evinizin tasarımına uygun’ mobilya almak istiyorsanız Dolce Dekorasyon yanınızda. Fiyat ucuz. Kendi evinizde merdiven altı olmasını istediğiniz mobilya için net ve güncel bir fiyat almak ya da aklınıza takılanları sormak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Diğer Çalışmalarımız