Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Çankaya Yıldız Mutfak Tadilat Dekorasyon

Çankaya Yıldız Mutfak Tadilat Dekorasyon

 

AKRİLİK KAPAK ÜZERİNE DESEN MOTİF YAPILIR MI ?

Akrilik kapak üzerine model yapıp yapamayacağınız konusunda sizi aydınlatmak gerekirse; akrilik yüzey 1 mm’ye yakın bir yapıya ve sert bir şekle sahip olduğu için kaplama olarak kullanılan akriliği yüzeyde simüle etmek imkânsızdır. Akrilik kapak üzerine , akrilik kapağın Örtücü tabakası. Tüm modeller F şeklinde çıtalar, uzun kulplar ve gömme kulplarla donatılmıştır. Akrilik kapağın çizilip çizilmeyeceğinden endişe duyduğunuzu biliyoruz. Yurt içinde üretilmesine rağmen yüzeyde kullanılan ürünler halen ithal edilmektedir. Bu nedenle dünyanın en kaliteli ürünlerini özenle seçeceğiz. İthal tedarikçi firmamız tarafından üretilen akrilik ürünler tüm çizilmez saf renklere sahip olup, ahşap damarlı ve simetrik damarlı renkler standart parçalar olarak üretilebilmektedir. Bu durum kapağa standart / çizilmez bir ayrım olarak yansımaktadır.

Çankaya Yıldız Mutfak Tadilat Dekorasyon

Mutfak dolapları nasıl tasarlanmalıdır? Nasıl üretilmelidir?

Sorularının birçok cevabı var. Ancak tasarımı, işlev ve zarafetin buluştuğu yere yerleştirmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Mutfak dolapları ile ilgili olarak detaylı anlatılabilecek ve tanıtılabilecek pek çok konu bulunmaktadır. Mutfak dolabı üreten ve tasarlayan bir firma olarak müşterilerimizi bilgilendirmek ve bazı özel konuları onlarla paylaşmak bizim için çok önemli.

Çankaya Yıldız Mutfak Tadilat Dekorasyon
Çankaya Yıldız Mutfak Tadilat Dekorasyon

Dolce mutfak; Akrilik Kapak Firmaları

Firmamız her proje için ayrı teknik ve mimari değerlendirmeler sonucunda;

3d tasarım ve mimari destek ile güçlendirdiği kadrosuyla  Ankara’da kişiye özel tasarımlar ve çalışmaları ile kendinizi özel hissettirecek projeleri 1997 den beri sunmaktayız. Sizleri de ayrıcalıklı ve özel hissettirecek  Dolce Mutfak Dekorasyon Ailemize Bekliyoruz… 

Son Yazılarımız